Detské centrum

Detské centrum Rožňava
Detské centrum je náš svet,
lepšieho pre deti niet.
Vyhráme sa, vyšantíme,
narodky tu oslávime.
Ten kto je náš kamarát,
do centra chodí s nami rád.

Detské interiérové ihrisko na ploche 90 m2 je zábavným rajom pre všetky deti. Dve veľké trampolíny a obrovský domček s mnohými dobrodružnými cestami je tou správnou voľbou na voľné chvíle s rodinou.
Príjemný personál na recepcii a opojná vôňa kvalitnej čerstvej kávy v kaviarni Vám poskytne dokonalý priestor pohodlia a rodinnej atmosféry.
Pre nezabudnuteľné chvíle Vašej narodeninovej párty máme pripravenú špeciálnu párty miestnosť. To sa nedá opísať, to treba zažiť!
Kto k nám vojde, otvorí sa pred ním farebný svet plný hier, zábavy a detskej radosti.

Cenník vstupov do detského centra
platný od 14. 10. 2022

Vstup na ihrisko pre 1 dieťa
4,00 €

Na vnútornom ihrisku je z hygienických dôvodov nutné nosiť ponožky. V prípade, že prídete bez ponožiek, môžete si ich u nás zakúpiť.

Neprehliadnite naše novinky

Pirátsky deň

Oslávte s nami koniec školského roka dňom plným tvorivosti!Detské centrum Rožňava vás pozýva na PIRÁTSKY DEŇ vo štvrtok 29. 6. 2023 od 15.00 do 18.00 hod. Čaká na vás množstvo tvorivých aktivít na tému piráti. Prídeš ako malý tvorca, odchádzaš ako veľký pirát. Aktivity sú určené pre všetkých malých návštevníkov Detského centra, buď v sprievode […]

Letný detský tábor 2023

Pozývame Vaše deti na Letný detský tábor s intenzívnym kurzom plávania. Termíny: Súčasťou tábora je 8 x plávanie (2 x denne okrem stredy), rôzne športové aktivity, tvorivé dielne, vychádzky, pobyt vonku, strava na celý deň a v stredu celodenný výlet. Tábor je určený pre deti OD 5 DO 12 ROKOV. Deti do tábora prichádzajú od […]