FAQ

Nájdem centrum otvorené počas celého dňa?

Centrum je otvorené 10 hodín denne od 9.00 do 19.00 hod. Je pre Vás otvorené počas obeda, počas víkendov aj sviatkov. V detskom centre Vás vždy milo privíta náš personál.

Môžem priniesť dieťaťu drobné občerstvenie do herne v centre?

Vaše dieťa sa u nás v detskom centre do sýtosti vyhrá a vyšantí. Verím, že po takom výkone sa určite ozve hlad aj smäd. Budeme radi, ak využijete ponuku nášho občerstvenia v kaviarni, kde nájdete niečo pod zub aj na pitie.  Na občerstvenie je nutné vždy využiť ponúkaný sortiment a priestory kaviarne.

Môžeme si párty miestnosť pred oslavou vyzdobiť?

Párty miestnosť Vám ponúkame v rámci balíčka už vyzdobenú. V prípade, že by ste mali špeciálne požiadavky na vyzdobenie, môžete to prebrať individuálne.

Koľko ľudí sa zmestí na oslavu v centre?

Oslava v Detskom centre bude pre Vás a Vaše dieťa nezabudnuteľným zážitkom a preto veríme, že párty miestnosť v detskom centre je dostatočne veľká na to, aby sa do nej zmestili všetci ľudia, ktorí sú pre Vás dôležití. Naše odporúčanie je 16 detí, ale ak neplánujete veľmi tancovať, tak aj 20 :-).

Je v párty miestnosti k dispozícii aj chladnička?

Pre Vašu párty máte k dispozícii aj chladničku, kde Vám po dohode zabezpečíme všetko k vašej spokojnosti.

Vedeli by ste mi zabezpečiť k oslave aj animačný program? Napr. maľovanie na tvár, šaša, bublinovú show, alebo divadielko pre deti?

Ponúkame Vám tri balíčky pre narodeninové oslavy. Sú zamerané na výber občerstvenia pre deti. Animačný program v nich zatiaľ nie je zahrnutý, ale ponúkame Vám možnosť naplno využiť veľké interiérové ihrisko a dosýta sa vyšantiť. V prípade záujmu o animačný program sa však vieme dohodnúť individuálne.

Radi by sme si na narodeninovej párty v centre púšťali hudbu. Je k dispozícii hudobný nosič alebo WIFI pripojenie?

Hudba a oslava určite patria k sebe.  V cene prenájmu  máte k dispozícii CD prehrávač a nejaké detské CD. Ak máte svoje obľúbené skladby, CD-čka si môžete priniesť vlastné. Hudbu si môžete stiahnuť aj cez free WIFI pripojenie, heslo Vám poskytneme.

Je vstup do detského centra časovo obmedzený?

Vstup do detského centra je počítaný na hodiny. Za prvú hodinu zaplatíte 2 € a každá ďalšia hodina má zvýhodnenú cenu.  Odporúčam pozrieť si náš cenník na úvodnej stránke, kde nájdete zvýhodnené dopoludňajšie vstupy ako aj vstupy pre deti do 1 roka.

Ponúkate aj možnosť stráženia detí v interiérovom ihrisku, keď si rodič potrebuje niečo vybaviť v inštitúciách, ktoré nie sú veľmi „baby friendly?“

Áno, vieme Vám túto službu v našom detskom centre zabezpečiť. Treba sa však vopred ohlásiť a dohodnúť konkrétny čas.

Pre akú vekovú kategóriu je detské centrum určené?

Pre deti do dvoch rokov máme pripravené guličkové miniihrisko so šmýkalkou, domčekom a autíčkami. Škôlkari a školáci, približne do 12 rokov, sa môžu vyšantiť v interiérovom ihrisku veľkom 90 m2. Detské centrum je priestor určený pre vyšantenie mnohých detí, avšak vždy musia byť v sprievode osoby staršej ako 18 rokov.

Môže s malými deťmi vojsť do Gulidomčeka aj rodič?

Gulidomček s množstvom cestičiek je pre deti doslova dobrodružným zážitkom. V prípade, že je Vaše dieťa malé a potrebuje Vás pri jeho dobrodružstve, samozrejme je možné vstúpiť do priestorov Gulidomčeka.